Monday 02 Dec Mon 02 Dec
Tuesday 03 Dec Tue 03 Dec
Wednesday 04 Dec Wed 04 Dec
Thursday 05 Dec Thu 05 Dec
Friday 06 Dec Fri 06 Dec
Saturday 07 Dec Sat 07 Dec
Sunday 08 Dec Sun 08 Dec
Functional Fitness 05:30 - 06:30 Wouter Visser 
Z6 CROSS TRAINING 05:30 - 06:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness (all levels) 06:30 - 07:30 Carolyne Nikky Gumo 
Z6 CROSS TRAINING 06:30 - 07:30 Edmund Mujumba 
 
 
 
Shape Up 09:00 - 10:00 Dickluck Ongenge 
 
 
 
Z6 CROSS TRAINING 10:00 - 11:00 Edmund Mujumba 
 
 
 
 
 
 
 
Kickboxing 17:30 - 18:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 17:30 - 18:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness 18:00 - 19:00 Joan Mumbi 
 
Kickboxing 18:30 - 19:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 18:30 - 19:30 Edmund Mujumba 
 
Functional Fitness 19:00 - 20:00 Joan Mumbi 
Functional Fitness 05:30 - 06:30 Wouter Visser 
Z6 CROSS TRAINING 05:30 - 06:30 Edmund Mujumba 
Z6 CROSS TRAINING 06:30 - 07:30 Edmund Mujumba 
 
 
 
 
 
 
 
Weight Lifting 09:30 - 10:30 Sybren Jansma 
Z6 CROSS TRAINING 10:00 - 11:00 Edmund Mujumba 
 
 
 
 
 
HIIT 13:00 - 14:00 Alpha Fit Team 
 
Kickboxing 17:30 - 18:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 17:30 - 18:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness 18:00 - 19:00 Joan Mumbi 
 
Kickboxing 18:30 - 19:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 18:30 - 19:30 Edmund Mujumba 
 
Functional Fitness 19:00 - 20:00 Joan Mumbi 
Functional Fitness 05:30 - 06:30 Wouter Visser 
Z6 CROSS TRAINING 05:30 - 06:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness (all levels) 06:30 - 07:30 Carolyne Nikky Gumo 
Kickboxing 06:30 - 07:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 06:30 - 07:30 Edmund Mujumba 
 
 
Shape Up 09:00 - 10:00 Dickluck Ongenge 
 
 
 
Z6 CROSS TRAINING 10:00 - 11:00 Edmund Mujumba 
 
 
 
 
 
HIIT 13:00 - 14:00 Alpha Fit Team 
 
Kickboxing 17:30 - 18:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 17:30 - 18:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness 18:00 - 19:00 Joan Mumbi 
Powerlifting 18:00 - 19:00 Elijah Ongeri 
Kickboxing 18:30 - 19:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 18:30 - 19:30 Edmund Mujumba 
 
Functional Fitness 19:00 - 20:00 Joan Mumbi 
Functional Fitness 05:30 - 06:30 Wouter Visser 
Z6 CROSS TRAINING 05:30 - 06:30 Edmund Mujumba 
Z6 CROSS TRAINING 06:30 - 07:30 Edmund Mujumba 
 
 
 
 
 
 
 
 
Z6 CROSS TRAINING 10:00 - 11:00 Edmund Mujumba 
 
 
 
 
 
HIIT 13:00 - 14:00 Alpha Fit Team 
 
Kickboxing 17:30 - 18:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 17:30 - 18:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness 18:00 - 19:00 Joan Mumbi 
 
Aerial Fitness 18:30 - 19:30 Alpha Fit Team 
Kickboxing 18:30 - 19:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 18:30 - 19:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness 19:00 - 20:00 Joan Mumbi 
Functional Fitness 05:30 - 06:30 Wouter Visser 
Z6 CROSS TRAINING 05:30 - 06:30 Edmund Mujumba 
Functional Fitness (all levels) 06:30 - 07:30 Carolyne Nikky Gumo 
Kickboxing 06:30 - 07:30 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 06:30 - 07:30 Edmund Mujumba 
 
 
Shape Up 09:00 - 10:00 Dickluck Ongenge 
 
 
 
Z6 CROSS TRAINING 10:00 - 11:00 Edmund Mujumba 
 
 
 
 
 
HIIT 13:00 - 14:00 Alpha Fit Team 
 
Kickboxing 17:30 - 18:30 Edward Otieno 
 
Functional Fitness 18:00 - 19:00 Joan Mumbi 
 
Kickboxing 18:30 - 19:30 Edward Otieno 
 
 
Functional Fitness 19:00 - 20:00 Joan Mumbi 
 
 
 
 
 
Z6 CROSS TRAINING 07:00 - 08:00 Edmund Mujumba 
Flexibility, Mobility and Core 08:00 - 09:00 Dickluck Ongenge 
Kickboxing 09:00 - 10:00 Edward Otieno 
Weight Lifting 09:00 - 10:00 Alpha Fit Team 
Z6 CROSS TRAINING 09:00 - 10:00 Edmund Mujumba 
 
Aerial Fitness 10:00 - 11:00 Alpha Fit Team 
Kickboxing 10:00 - 11:00 Edward Otieno 
Z6 CROSS TRAINING 10:00 - 11:00 Edmund Mujumba 
Functional Fitness 10:30 - 11:30 Joan Mumbi 
Shape Up 11:00 - 12:00 Carolyne Nikky Gumo 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bootcamp 09:00 - 10:00 Elijah Ongeri 
 
 
 
 
 
 
Strength WOD 10:30 - 12:00 Wouter Visser 
 
Bootcamp 12:00 - 13:00 Elijah Ongeri 
 
Bootcamp 16:00 - 17:00 Elijah Ongeri